Archiwum

Aktualności

2015-06-01

Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, iż z dniem 01.06.2015 roku firma ERTRONIC Marek Roszko nabyła prawa do marki LECHO ELEKTRONIKA AUTOGAZ oraz do produkowanych dotychczas przez firmę LECHO produktów. Jednocześnie informujemy, że wraz z zaistnieniem tego faktu firma ERTRONIC stała się podmiotem odpowiedzialnym za sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń LECHO Elektronika Autogaz.

Jako zespół pracowników firmy ERTRONIC zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz adres, numery telefonów oraz adresy e-mail dla Państwa wygody pozostają bez zmian. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby zmiany, które wystąpiły w naszej firmie były dla Państwa nieodczuwalne, a w niedalekiej przyszłości przyczyniły się do rozwoju naszej pozycji na rynku oraz zwiększenia satysfakcji naszych odbiorców ze współpracy z nami.Poprzednia wiadomość

NOWOŚĆ!!! MINI SEC II ATS

NOWOŚĆ!!! MINI SEC II ATS

2015-02-01

Mamy zaszczyt przedstawić najnowszy produkt LECHO - MINI SEC II ATS. Jest to już druga generacja sterownika z serii MINI. Po swoim poprzedniku odziedziczył jedynie metalową obudowę, wewnątrz znajdziemy całkowicie nowy układ - szybszy, wydajniejszy. Dodatkowo montaż jest maksymalnie uproszczony, dzięki zmniejszeniu ilości niezbędnych połączeń. Zapraszamy do bliższego zapoznania sie ze sterownikiem MINI SEC II ATS.

Więcej

Copyright by LECHO ELEKTRONIKA AUTOGAZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : AliusMedia