O firmie

Firma LECHO BudynekFirma LECHO ELEKTRONIKA AUTOGAZ działa w branży elektroniki sterującej do samochodowych instalacji gazowych od 1999 roku. To w naszej firmie powstaje pomysł, projekt, a następnie prototyp, który przechodzi szereg testów i dopiero z działu produkcyjnego poprzez magazyn, gotowy produkt  trafia do klienta. Długotrwały proces wdrażania produktu zapewnia niezawodność i wysoką jakość, czyli cechy, które stały się  naszym największym priorytetem. Produkowane przez nas obecnie wyroby przechodzą w 100%, pełną kontrolę jakości, więc nic nie umknie uwadze wykwalifikowanego personelu Działu Kontroli Jakości. W trosce o najwyższą satysfakcję klienta zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w różnych językach. Działamy na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych oferując oprócz produktów również pełne wsparcie techniczne zarówno na płaszczyżnie szkoleniowej jak i w codziennej pracy.
    Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju komponentów do samochodowych instalacji gazowych prezentowanych w niniejszym katalogu. Na zamieszczonych zdjęciach przedstawiono szczegółowo całą kompletację naszych zestawów, jeżeli jednak zdjęcia oraz opisy nie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania nasz Dział Handlowy pozostaje do Państwa  dyspozycji.
    Już od 20 lat spełniamy życzenia - nasza oferta może być również dopasowana do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, realizując spersonalizowane zamówienia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszyą ofertą.

Copyright by LECHO ELEKTRONIKA AUTOGAZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : AliusMedia