SEC ECO

SEC ECO ATS został zaprojektowany dla klientów ceniących sobie zaawansowanie techniczne i prostotę montażu połączone z atrakcyjną ceną. SEC ECO ATS jest sterownikiem dedykowanym do samochodów czterocylindrowych, również trzycylindrowych. Zastosowana została tu nowa, innowacyjna funkcja ATS, która pozwala na bezobsługową, automatyczną kalibrację auta po zakończonej konwersji na zasilanie gazowe.
ATS – Adaptive Tuning System jest to automatyczny system kalibracji drogowej dzięki której nie jest wymagane ręczne tworzenie mapy wzbogacenia mieszanki paliwowo-powietrznej. Sterownik SEC ECO robi to sam, bez konieczności podłączenia komputera, niezauważalnie dla użytkownika, a co najważniejsze funkcja ta w trybie ciągłym dopasowuje wzbogacenie do aktualnych parametrów pracy silnika, przez co silnik w każdym momencie pracy ma poprawnie dobrany skład mieszanki paliwowej. Wystarczy ustawić w programie podstawowe parametry instalacji oraz wykonać autoadaptację i samochód jest gotowy do wydania Klientowi. Kalibracją składu mieszanki zajmie się ATS.
Produkt ten współpracuje z każdym rodzajem sensora poziomu gazu dzięki możliwości ręcznego ustawienia progów wyświetlania poziomu gazu na przełączniku, posiada również duży wybór zdefiniowanych ustawień dla najpopularniejszych typów sensora poziomu gazu. Dużą zaletą jest tu również integracja sygnalizatora dźwiękowego w przełączniku benzyna-gaz. Specjalnie do SEC ECO powstał nowy, przejrzysty program diagnostyczny, który wedle naszego zamierzenia powinien znacznie ułatwić kalibrację sterownika.
Inne produkty z tej kategorii

Copyright by LECHO ELEKTRONIKA AUTOGAZ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : AliusMedia